Saint Lauren handväska i bläckblått skinn

525208

SAINT LAURENT, handväska i bläckblått skinn med detaljer i gulmetall, 16 x 22 cm, justerbart axelband, tillhörande dustbag i original

Bruksslitage, repor

Fashion

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (13 bud)
3922083
2 400
3919939
3919938
3919937
750
3919936
700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.