Slagbord 1800-al

525177

SLAGBORD, 1800-talets mitt, höjd ca 76, 86x43, total längd ca 155 cm

Slitage

Möbler, Matbord

Rum 11

Slagbord 1800-al

Budhistorik (34 bud)
3869004
3 600
3869000
3 400
3868996
3 200
3868995
3868994
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.