Ljusstakar 1 par empirestil

525144

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, tvåarmade, empirestil omkring1900-talets mitt, höjd 34 cm, bredd 20 cm

Bruksslitage

Diverse, Belysning, Metall

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ljusstakar 1 par empirestil

Budhistorik (8 bud)
3875432
3875482
3875432
3869280
3862159
1 400

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.