Bicorne

525138

BICORNE, svensk, 1800-tal, i svärtad trälåda, hatten invändigt märkt "AF Bodecker Fredsgatan No 24 Stockholm" längd ca 41 cm

Slitage, ask med torrsprickor

Vapen/Medaljer

Rum 7, Hylla 8

Bicorne

Budhistorik (16 bud)
3868545
3860371
3863667
3860371
950
3863563
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.