Gustav Arne oljemålning

525105

GUSTAV ARNE (1925-2011): Viken, signerad G Arne, a tergo: GUSTAV ARNE VIKEN 1963, olja på duk, ca 20x65 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Gustav Arne oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3876042
3875570
3873631
900
3864302
600
3861590
550

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.