Curt Clemens oljemålning

525095

CURT CLEMENS (1911-1947): Kvinna, signerad och daterad Clemens 1939, olja på papper lagd på pannå, ca 29x28 cm

Fack 25

Curt Clemens oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3868201
600
3867363
3863728

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.