Axel Herman Hägg Pansarbåt Niord 1900

525092

AXEL HERMAN HÄGG (HAIG) (1835-1921): Menu - HM Pansarbåt Niord ..., signerad och daterad A Hägg 1900, akvarell och tusch, ca 21x11 cm

Oramad, gulnader

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (3 bud)

3870980
3858707
3858707

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.