Figuriner 1800-tal

525078

FIGURINER, 2 st., porslin, troligen Tyskland, 1800-tal, i form av putti, polykromt bemålade, en med Meissenliknande märke, höjd ca 12-14 cm

Båda med lagningar

Keramik/Porslin

Figuriner 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
3867042
3 400
3867275
3 400
3867042
3 200
3867271
3867042
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.