Oidentifierad konstnär skulptur

525029

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1920/30-tal), pojke med luva ridande på ett sjöodjur, gips, ihålig, höjd ca 63 cm

Nagg, ålderspatina

Konst, Skulpturer

Rum 3

Budhistorik (1 bud)

3867696
2018-03-06 21:49:50

2018-03-06 kl 21:52
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.