Vitirnskåp rokokostil

525009

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanerad med valnöt, skuren dekor, justerbara hyllor i glas, höjd ca 155,5, 63x39,5 cm, nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Vitirnskåp rokokostil

Budhistorik (26 bud)
3866926
5 200
3866930
5 200
3866926
5 000
3866929
4 800
3866926
4 600

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.