Rörstrand urnor majolika

525006

URNOR, 3 st., majolika, Rörstrand, 1800-talets slut, dekor av blommor, höjd 31 cm

Större sprickor, nagg och lagningar

Keramik/Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Rörstrand urnor majolika

Budhistorik (2 bud)

3866103
3864776

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.