Sängbord med skåp körsbär

524953

SÄNGBORD med skåp, 2 st., 1900-talets senare del, fanerade med körsbär, höjd 65, 36x32 cm

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Sängbord med skåp körsbär

Budhistorik (12 bud)
3865478
3865313
950
3865313
750
3865477
700
3865313
650

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.