Acke Åslund

524906

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Mallorca Mars, signerad och daterad 1921, olja på pannå, ca 33x23 cm

Fack 29

Acke Åslund

Budhistorik (3 bud)

3865714
3861874
3860661
950

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.