Alexis Barthelay armbandsur i 18 k guld

524887

ALEXIS BARTHELAY, armbandsur, 18 k guld, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 4067751, cal ETA 255.441, glasring besatt med briljanter, integrerad originalänk i 18 k guld, viklås, diameter 30,8 mm, totalvik ca 76,2 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Herrklockor, Fashion, Väskor, accessoarer, Guld/Smycken

Budhistorik (10 bud)
3866264
14 500
3867637
14 000
3866264
13 500
3864160
13 000
3864160
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 389 EUR, 1 631 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.