Richard Ryan färglitografier

524846

RICHARD RYAN (född 1974): Album "Mi sono perso a Roma" med 4 färglitografier, bestående av "Colosseum Car Crash", "La Madonna di Pantheon", "Le Vergine", "Bright Star", signerade "Ryan, 59/350", silkscreen, bladmått ca 48x62 cm

Kundcenter

Richard Ryan färglitografier

Budhistorik (10 bud)
3866817
1 400
3866828
1 300
3866817
3866825
3866817

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.