Taklampa klotformad

524822

TAKLAMPA, vitt frostat glas, klotformad, 1900-talets mitt, höjd ca 45 cm

Elsladd med bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Taklampa klotformad

Budhistorik (13 bud)
3868586
1 700
3868552
1 600
3868040
3868551
1 400
3868040
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.