Berta Hansson oljemålning

524799

BERTA HANSSON (1910-1994): Vinterlandskap i skymning, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 32x50 cm

Tavelvagn 1

Berta Hansson oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3866204
12 000
3866159
11 500
3866203
11 500
3866159
11 000
3866157
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.