Skrivbord 1930-tal

524792

SKRIVBORD med uppsats, 1930-tal, fanérad i björk, bonad, uppsats med jalusidörr, invändigt med fack och hyllplan, sarg med lådor, höjd ca 104, 138x74 cm

Slitage, fanérskador, uppsats lös

Ändringar/tillägg
2 nycklar medföljer, avhämtas i Utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Skrivbord 1930-tal

Budhistorik (10 bud)
3866555
850
3866696
3866555
750
3866694
700
3866555
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.