Takarmatur Italien

524791

TAKARMATUR, mässing samt metall, Italien, 1900-talets andra hälft, 12 ljuspunkter, höjd ca 121, diameter 102 cm

Omarbetad, kompletterad, smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 3

Takarmatur Italien

Budhistorik (11 bud)
3867617
5 800
3867609
5 600
3867435
5 400
3862663
5 200
3849526
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.