Slagbord 1800-tal

524685

SLAGBORD, furu, 1800-talets mitt, bemålat i blågrått, dubbla grindar, höjd ca 73, 105x27 cm, slagen 69 cm

Slitage, sprickor

Möbler, Matbord

Rum 7

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
3864733
5 600
3864732
5 400
3864731
5 200
3864729
5 000
3864728
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.