Kjell Leander Engström oljemålning

524663

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979), självporträtt i ateljén, med utsikt mot Stadsgprden och Skeppsholmen, signerad Kjell -40, olja på pappannå, ca 71,5 x 55 cm

Fack 16

Budhistorik (2 bud)

3858229
3847545

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.