Sten Ekendahl oljemålning

524654

STEN EKENDAHL (1897-1968): Skogsväg, signerad Sten Ekendahl, olja på duk, ca 63x93 cm

Hål i duken

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Sten Ekendahl oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3862984
3862553

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.