Tage Hedqvist oljemålning

524644

TAGE HEDQVIST (född 1909-1997): "Regatta start", olja på duk, signerad och daterad -78, ca 60x73 cm

Smärre slitage

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3867145
3867141
3867139
950
3867138
900
3867137
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.