Gunnar Greiber oljemålning

524627

GUNNAR GREIBER (1919-2011), porträtt av Arne Bergsman, signerad och daterad Greiber 59, olja på duk, ca 72x54 cm

Smärre färgbortfall

Rum 4

Gunnar Greiber oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3863992
3863475
750
3863274
700
3859729
650
3863273
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.