Gunnar Greiber porträtt

524626

GUNNAR GREIBER (1919-2011), porträtt av Stina Bergsman, signerad Greiber, olja på duk, ca 72x53 cm

Smärre färgbortfall

Fack 11

Gunnar Greiber porträtt

Budhistorik (27 bud)
3863456
2 800
3863266
2 600
3861839
2 400
3863265
2 400
3861839

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.