Gunnar Greiber oljemålning

524616

GUNNAR GREIBER (1919-2011), "Nudisterna", signerad Greiber, daterad 21/10 -74, olja på duk, ca 48x48 cm

Rum 2

Gunnar Greiber oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3863416
3861700
3861700
1 300
3863009
3861700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.