Soffa rokokostil

524574

SOFFA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, 3-sits, träskuren och förgylld dekor, klädsel i textil med floral dekor, sitthöjd ca 45, längd ca 200 cm

Fläckar, bortfall på armlän

Möbler, Soffor

Rum 5

Soffa rokokostil

Budhistorik (14 bud)
3861220
900
3861084
850
3857556
3861083
3857556
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.