Karmstolar gustaviansk stil

524528

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, ryggbricka med kopplat spjälknippe, stoppade sitsar, 46 cm

Smärre ytskador

Möbler, Stolar

Rum 6

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
3862493
3862490
3862486
950
3862474
900
3860820
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.