Nattduksbord 1960-tal

524514

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, fanérade i teak, låda i sargen, höjd ca 55, 33x43,5 cm

Smärre ytskador o fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Nattduksbord 1960-tal

Budhistorik (15 bud)
3862518
1 700
3861840
1 600
3861840
3862517
1 400
3861840
850

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.