Kandelabrar Frankrike restauration

524498

KANDELABRAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, restauration, för 3 ljus vardera, förgylld och brännförgylld brons, höjd ca 54 cm

Lagningar

Diverse

Kundcenter

Budhistorik (24 bud)
3860791
16 000
3860499
15 500
3860380
10 500
3858824
10 000
3858595
9 000

Slutpris SEK:
16 000
1 533 EUR, 1 800 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.