Hans Voigt Steffensen akvarell

524443

HANS VOIGT STEFFENSEN (Danmark, född 1941): "Liggende pige", monogramsignerad HVS och daterad 81, a tergo betitlad, akvarell, ca 18x20 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (10 bud)
3861344
3861343
950
3861062
900
3861341
900
3861062

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.