Matbord 1800-tal

524439

MATBORD, 1800-talets mitt, Karl Johan, 2-delat, björk, benavslut samt hjultrissor i mässing, 5 st iläggsskivor á 48,5, diameter ca 142, höjd ca 76 cm

Smärre slitage, senare iläggsskivor

Möbler, Matbord

Rum 18

Matbord 1800-tal

Budhistorik (36 bud)
3861693
18 500
3857478
18 000
3861692
17 500
3857478
17 000
3861662
16 500

Slutpris SEK:
18 500
1 772 EUR, 2 081 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.