Mel Ramos Fräulein French Fries Modern konst

524415

MEL RAMOS (USA, född 1935): "Fräulein French Fries", signerad Mel Ramos, numrerad 456/499, färglitografi, ca 45x45 cm

Konst, Grafik, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (15 bud)
3933373
4 600
3933283
4 400
3933283
3 800
3932796
3 600
3932796
3 400

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.