Bertil Fridhagen bokhyllestystem

524412

BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllesystem, 2 sektioner samt hurts, Bodafors, 1960-tal, fanérat i teak, brännmärkning Bodafors, höjd 67+120, längd 130, djupp 25 resp 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Hyllor, Design

Rum 21

Budhistorik (18 bud)
3861933
4 200
3855271
3861932
3 800
3855271
3 600
3861930
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.