Sängbord

524406

SÄNGBORD, 1 par, omkring 1900-talets mitt, barockstil, betsad ek, enligt uppgift Argentina, skurna detaljer, uppfällbart lock, beslag i gulmetall, höjd ca 69, 40x67 cm

Ytslitage, fuktfläck

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Sängbord

Budhistorik (2 bud)

3859919
3849105

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.