Torsten Renqvist

524402

Torsten Renqvist (1924-2007) Dam med katt
Sign. -56. Litografi, 285/300, 56x39 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Torsten Renqvist

Budhistorik

Bud EUR

2018-03-03 kl 12:32
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200