Golvarmatur 1950-tal

524389

GOLVARMATUR, teak samt mässing, 1950-tal, tripod, höjd ca 125 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 5

Golvarmatur 1950-tal

Budhistorik (13 bud)
3861842
3861869
950
3861842
900
3861868
850
3861842

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.