Esaias Thorén

524369

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition, signerade och daterad -51, färglitografi, ca 34x45 cm

Fack 30

Esaias Thorén

Budhistorik (9 bud)
3858612
3847702
750
3858145
700
3847702
650
3853667
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.