Elis Ryberg färglitografi

524339

ELIS RYBERG (1919-1985): Mosebacke Torg, signerad Elis Ryberg, 41/360, färglitografi, ca 44 x 54 cm

Fack 26

Elis Ryberg färglitografi

Budhistorik (20 bud)
3873091
1 300
3873500
3873091
3873490
3873091
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.