Oljemålning

524305

MART ORG (född 1935): ''Hoburgen'', singerad och daterad org -59, olja på duk, ca 36x64 cm

Fack 2

Oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3861772
2 600
3861770
2 400
3861767
3861766
3861483
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.