Byrå 1900-talets mitt

524282

BYRÅ, 1960-tal, fanerad med teak, beslag i mässing, 4 lådor, skiva i sten, höjd ca 88, 78x29 cm

Slitage, ytmärken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå 1900-talets mitt

Budhistorik (21 bud)
3861723
2 400
3860417
3860417
1 900
3861722
1 800
3860417
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.