Peter J. Lassen Montana moduler

524259

PETER J. LASSEN, Montana, Danmark, 5 moduler, lackerad mdf, 'Power Purple', vardera ca 70x70x30 cm cm

slitage, repor

Möbler, Hyllor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (34 bud)
3865409
5 200
3865420
5 000
3865409
4 800
3865318
4 600
3865312
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.