Eero von Boehm

524246

EERO VON BOEHM (1949-2012) Stilleben vid havet
Sign. Olja på duk 61x50 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Eero von Boehm

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
3859726
340
3844573
320
3844573
3844572
240
3839791
30

Slutpris EUR:
340
3 549 SEK, 399 USD
Utropspris EUR: