Agnes von Bülow

524224

AGNES VON BÜLOW (1884-?) Marinmotiv
Sign. Olja på duk 45x68 cm.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Agnes von Bülow

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
3859633
220
3859632
200
3859631
190
3859630
180
3859629
170

Slutpris EUR:
220
2 296 SEK, 258 USD
Utropspris EUR: