Tadeusz Kantor blandteknik

524214

TADEUSZ KANTOR (Polen 1915-1990): Komposition, signerad Kantor, blandteknik i relief på pannå, 61 x 45,5 cm

PROVENIENS: Svensk privatsamling

Ändringar/tillägg
Visning Collection: Art & Antiques, 5-10 mars, Nybrogatan 32

Konst, Modernt måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Tadeusz Kantor blandteknik

Budhistorik (7 bud)
3880069
66 000
3857500
64 000
3857495
62 000
3857493
58 000
3857492
56 000

Slutpris SEK:
66 000
6 323 EUR, 7 425 USD
Utropspris SEK:
80 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.