Collier örhängen 1 par biwapärlor smaragder

524211

ÖRHÄNGEN, 1 par, COLLIER, förgylld oädel metall, 3-radigt, odlade biwapärlor, fasetterade smaragder och vita stenar, collier med avslut av reglerbar textiltråd, örhängen med krokar, höjd 5,5 cm, etui medföljer

Flertalet stenar med hack och skador, 3 smaragder saknas

Guld/Smycken

Budhistorik (1 bud)

3862588
2018-03-03 21:53:35
750

2018-03-06 kl 20:22
Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.