Ram 1800-talets andra hälft

524201

RAM, 1800-talets andra hälft, förgylld, dekor i pastellage, yttermått ca 71x95, 49x72 cm

Smärre sprickor

Diverse, Konst

Rum 6

Ram 1800-talets andra hälft

Budhistorik (17 bud)
3870521
1 400
3869668
1 300
3870376
1 300
3869668
3870375

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.