Anders Zorn Etsning

524193

ANDERS ZORN (1860-1920): Anatole France, signerad Zorn, utförd 1906, etsning, 21,4x15,9 cm
Litt: Hjert & Hjert 133

Fack 2

Anders Zorn Etsning

Budhistorik (25 bud)
3860110
6 800
3860109
6 600
3860107
6 400
3860104
6 200
3860101
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.