Åke Johansson

524185

ÅKE JOHANSSON, (född 1948): Enslingar I-III, signerade och numrerade 30/60, kopparstick, ca 40x30 cm vardera;

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Monter 21

Åke Johansson

Budhistorik (1 bud)

3858900
2018-03-02 12:05:21

2018-03-02 kl 19:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.