B V Lavata oljemålning

524183

B V LAVATA, Ukraina, kyrka, olja på pannå, signerad a tergo, daterad 1991, ca 68x47,5 cm

Fack 39

B V Lavata oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3859875
450
3859733
3857018
3841581

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.